Avbryt
Börja följ

Fyll i din e-postadress för gratis uppdateringar om Arvika Basket

Följ

Arvika Basket

Följ oss för uppdateringar
Följ

Vi använder cookies för att ge dig bästa upplevelsen. Läs vår cookiepolicy här. Genom att fortsätta använda tjänsten godkänner du denna.

Okej
Arvika Basket
Välj lag

April 2024

Alla aktiviteter
  • 1Mån
    v.14
  • 2Tis
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:15

      Träning P11


      18:45
    • 17:15

      Träning P12


      18:45
    • 17:30

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:45

      Träning F08


      20:15
    • 18:45

      Träning F06/07


      20:15
    • 19:30

      Träning P07/08


      21:00
    • 20:15

      Träning Dam


      21:45
  • 3Ons
  • 4Tor
    • 16:00

      Träning F09/10


      17:30
    • 16:30

      Träning F08


      18:15
    • 16:30

      Träning F06/07


      17:45
    • 17:30

      Träning F11/12


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      Träning P10


      20:30
    • 19:00

      Träning P11


      20:30
    • 19:00

      Träning P12


      20:30
    • 19:00

      Träning P07/08


      20:30
  • 5Fre
    • 15:45

      Träning P10


      17:00
    • 17:15

      Träning P07/08


      18:15
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
  • 6Lör
    • 15:00

      KFUM Örebro (hemma) F11/12


      16:30
  • 7Sön
  • 8Mån
    v.15
  • 9Tis
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:45
    • 17:00

      Träning P12


      18:45
    • 17:30

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:45

      Träning F08


      20:15
    • 18:45

      Träning F06/07


      20:15
    • 19:30

      Träning P07/08


      21:00
    • 20:15

      Träning Dam


      21:45
  • 10Ons
  • 11Tor
    • 16:00

      Träning F09/10


      17:30
    • 16:30

      Träning F08


      18:15
    • 16:30

      Träning F06/07


      17:45
    • 17:30

      Träning F11/12


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      Träning P10


      20:30
    • 19:00

      Träning P11


      20:30
    • 19:00

      Träning P12


      20:30
    • 19:00

      Träning P07/08


      20:30
  • 12Fre
    • 07:00

      Träning P07/08


      08:00
    • 15:45

      Träning P10


      17:00
    • 17:15

      Träning P07/08


      18:15
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 18:00

      Hammarö (hemma) F11/12


      19:30
  • 13Lör
    • 14:30

      Kvarnby Basket Gul (hemma) F06/07


      16:30
  • 14Sön
    • 09:00

      KFUM Örebro Baket P08 (hemma) P09


      16:00
    • 10:00

      Hammarö (hemma) F09/10


      11:30
    • 12:15

      Högsbo DU19B (borta) F06/07


      14:15
    • 13:30

      Multi (hemma) F09/10


      15:00
  • 15Mån
    v.16
  • 16Tis
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:45
    • 17:00

      Träning P12


      18:45
    • 17:30

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:45

      Träning F08


      20:15
    • 18:45

      Träning F06/07


      20:15
    • 19:30

      Träning P07/08


      21:00
    • 20:15

      Träning Dam


      21:45
  • 17Ons
  • 18Tor
    • 16:00

      Träning F09/10


      17:30
    • 16:30

      Träning F08


      18:15
    • 16:30

      Träning F06/07


      17:45
    • 17:30

      Träning F11/12


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      Träning P10


      20:30
    • 19:00

      Träning P11


      20:30
    • 19:00

      Träning P12


      20:30
    • 19:00

      Träning P07/08


      20:30
  • 19Fre
    • 07:00

      Träning P07/08


      08:00
    • 15:45

      Träning P10


      17:00
    • 17:15

      Träning P07/08


      18:15
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
  • 20Lör
    • 10:00

      Karlstad (borta) F11/12


      11:30
    • 11:45

      Västerås Basket P-10 Vit (hemma) P10


      12:45
    • 12:35

      KFUM Örebro Basket DU19 (borta) F06/07


      14:35
    • 14:00

      Basketklubben Marbo (hemma) F06/07


      16:00
  • 21Sön
    • 09:30

      KFUM Örebro Basket P11 Vit (hemma) P11


      11:30
    • 10:45

      KFUM Karlskoga Basket (hemma) P10


      11:45
    • 11:30

      Cross Over Basketball Academy Club (borta) F06/07


      13:30
  • 22Mån
    v.17
  • 23Tis
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:00

      Träning P11


      18:45
    • 17:00

      Träning P12


      18:45
    • 17:30

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:45

      Träning F08


      20:15
    • 18:45

      Träning F06/07


      20:15
    • 19:30

      Träning P07/08


      21:00
    • 20:15

      Träning Dam


      21:45
  • 24Ons
  • 25Tor
    • 16:00

      Träning F09/10


      17:30
    • 16:30

      Träning F08


      18:15
    • 16:30

      Träning F06/07


      17:45
    • 17:30

      Träning F11/12


      19:00
    • 17:45

      Träning Dam


      19:30
    • 19:00

      Träning P10


      20:30
    • 19:00

      Träning P11


      20:30
    • 19:00

      Träning P12


      20:30
    • 19:00

      Träning P07/08


      20:30
  • 26Fre
    • Heldag

      Intresseanmälan Skövde Cup (26/4-28/4) P11

    • 12:00

      Skövde cup F11/12


      00:00
    • 15:45

      Träning P10


      17:00
    • 17:30

      Träning F08


      19:00
    • 17:30

      Träning F06/07


      19:00
    • 18:00

      Skövde Cup P10


      00:00
    • 18:00

      Träning Dam


      19:30
    • 20:20

      Viby Röd (hemma) F11/12


      21:20
  • 27Lör
    • Heldag

      Skövde cup F11/12

    • Heldag

      Skövde Cup P10

    • 08:50

      Kvarnby Grön (hemma) F11/12


      09:50
    • 13:50

      Trelleborg (hemma) F11/12


      14:50
    • 18:00

      Västerås Basket P-10 Vit (borta) P10


      19:00
    • 18:00

      Köping Stars Basketförening (hemma) P10


      19:00
  • 28Sön
    • 00:00

      Skövde cup F11/12


      20:00
    • 00:00

      Skövde Cup P10


      19:00
  • 29Mån
    v.18
  • 30Tis
    • 16:00

      Träning P10


      17:30
    • 17:30

      Träning F09/10


      19:00
    • 18:45

      Träning F08


      20:15
    • 18:45

      Träning F06/07


      20:15
    • 20:15

      Träning Dam


      21:45